Hra se nachází ve fázi vývinu, proto můžete očekávat (v následujících dnech) aktualizaci a upravování článků. Pro uchazeče na post profesora čtěte zde. Akademie se otvírá v případě obsazení profesorů.
Pozn.: Nenašel by se někdo, kdo by měl chuť a čas pomoc s psaním článků? V případě zájmu napište na email: sajj.rpg@email.cz
Děkujeme za pochopení!   

Srpen 2011

Ty jsi profesorem, já chci být profesorem a my dohromady jsme budoucnost!

30. srpna 2011 v 11:44 | Spisovatelská Akademie Josefa Jungmanna
Vzhledem k neplatnosti některých přihlášek jsme se rozhodli uskutečnit nové řízení, v němž uveřejníme jména profesorů a jejich čestných postů. Nový dotazník se zde objeví v nejbližších hodinách. Studentských přihlášek se dočkáte (předpokládáme) do 14 dní.

Člověk se lehce stane hyenou!

29. srpna 2011 v 19:27 | Spisovatelská Akademie Josefa Jungmanna
Že se člověk může stát netvorem je všeobecně známé, že však ničí práci ostatních je pro nás naprosto neslýchané. Jelikož (a protože) jako ředitelka školy jsem se snažila udělat vše v nejkratším možném čase, spolehla jsem se na (nazvěme ho mírnými názvy/slovy) "nespolehlivce", jenž odcizil školu, změnil hesla ... . Tudíž se tato stránka potýkala s neaktivitou!!! Po dlouhém přemlouvání a uplácení, kdy jsem již ani nedoufala - se mi podařilo naši školu "zachránit".

Všem se vám omlouvám, ani nevíte jak mě mrzí čas, jenž jsme nesmyslně ztratili.
Věřím, že společními silami tuto školu opět postavíme "na nohy".
Ikonka