Hra se nachází ve fázi vývinu, proto můžete očekávat (v následujících dnech) aktualizaci a upravování článků. Pro uchazeče na post profesora čtěte zde. Akademie se otvírá v případě obsazení profesorů.
Pozn.: Nenašel by se někdo, kdo by měl chuť a čas pomoc s psaním článků? V případě zájmu napište na email: sajj.rpg@email.cz
Děkujeme za pochopení!   

Sešli jsme se zde, abychom ...

11. června 2011 v 19:41 | Spisovatelská Akademie Josefa Jungmanna |  Nástěnka
... ,abychom vám oznámili pár slov. Nemyslím, že bychom se měli omluvit, byť nás to mrzí ... . Doufám, že všechen nedostatek času pochopíte jedním slovem: červen! Pokud přeci jen nic, tak to povysvětlím. Měsíc červen je pro mnohé z vás noční můrou. Nejen, že se uzavírají známky, či dodělávají zkoušky, popřípadě v krajních mezích přímačky, ale přeci jsou tu omotávky okolo dovolené, prázdnin ... .Však to znáte. Průběžně tuto školu navštěvujeme, ale pořád si stojíme za heslem, že je lepší jeden pořádný článek, než-li sto na ehmmm ... jednu věc. V přihláškách pro profesory se vyskytl malý problém. Hlásí se dostatek profesorů, ale stále na ty samé, mnoho předmětů (důležitých) by nemělo učitele. Proto svoláme schůzi (online) všech zájemců o post profesora (popřípadě i těch, jenž by eventuelně měli zájem). A pokusíme se to vyřešit. Prozatím mějte s námi trpělivost, ono to není tak lehké, jak se na první pohled může zdát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Ikonka